polski english

Blog Networking w Polsce - oferta

« Przejdź do listy aktualności

Towarzystwa Biznesowe dużą wagę przywiązują do networkingu, dlatego już niebawem powstanie specjalna strona poświęcona temu zagadnieniu. Na blogu Networking w Polsce będziemy mogli przeczytać rady networkingowe Macieja Gnyszki i Franciszka Niemyskiego, dowiedzieć się o najnowszych eventach biznesowych czy zapisać się na najbliższe szkolenia.

Nasza oferta

Każdy blog potrzebuje autorów, którzy swoimi artykułami urozmaicą stronę internetową. Autorem wpisów na bloga Networking w Polsce może być każdy, kto poznał networking na tyle, by móc o nim pisać. Poszukujemy takich osób, które chciałby tworzyć regularne wpisy, jak i te, które byłyby zainteresowane jednorazowym artykułem. To świetna okazja do promocji siebie jak i swojej firmy, ponieważ tekst jest formą artykułu sponsorowanego. Na stronie, oprócz samego wpisu znajdzie się biogram każdego z naszych autorów.

Dane promocyjne

Każdy wpis na blogu Networking w Polsce będzie oczywiście odpowiednio wypromowany w naszych kanałach Social Media oraz mailingu. Towarzystwa Biznesowe dysponują 17 profilami na Facebooku o łącznym zasięgu ponad 13 000 polubień. Dysponujemy także kontami na Twitterze oraz Instagramie. Poprzez te portale możemy dotrzeć do odpowiednio 3 000 i 1 000 osób. Ponadto każdy promowany artykuł znalazłby się w naszym newsletterze wysyłanym regularnie dwa razy w tygodniu do około 3 000 osób. Każdy artykuł będzie również tłumaczony i publikowany na anglojęzycznej wersji naszego bloga networkingowego.

Oferta specjalna dla Członków Towarzystw Biznesowych

Powyższa oferta jest skierowana głównie do osób będącymi Członkami Towarzystw Biznesowych, którzy z racji swojego statusu mają przywilej promowania na naszych stronach w tym m. in. na nowopowstającym blogu Networking w Polsce.

Dla Akcjonariuszy Towarzystw Biznesowych mamy rabat w wysokości 50% ceny za artykuł sponsorowany.

Osoby, które nie są Członkami Towarzystw Biznesowych, mają oczywiście prawo do napisania artykułu, jednak wiąże się to już z opłatą. Szczegółowe informacje dotyczące wyceny artykułu sponsorowanego są dostępne po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Potrzebne materiały

Planowane otwarcie nowej strony internetowej przewidujemy na 13 lutego. Do tego czasu chcielibyśmy zebrać kilka artykułów, które mogłyby wystartować wraz z blogiem. Po tym okresie będziemy oczywiście przyjmować wszelkie zgłoszenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

1. Propozycji tytułu artykułu nawiązującego do networkingu

2. Całości tekstu (2000 - 5000 znaków) lub sugerowanej daty napisania artykułu

3. Swojego biogramu (do 1000 znaków; oprócz sukcesów w życiu zawodowym prosilibyśmy dodać kilka słów o początkach Państwa networkingu)

4. Swojego zdjęcia w dobrej jakości

 

Przykładowe tematy artykułów:

- Moje początki z networkingiem

- Relacja z eventu biznesowego

- Recenzja książki

- Rady networkingowe

Twój artykuł w Merkuryuszu!

Spośród opublikowanych na naszym blogu artykułów wybierzemy najciekawcze i dołączymy do kolejnego numeru wydawanego przez nas czasopisma Merkuryusz Towarzystw Biznesowych.

Kontakt

Materiały i wszelkie pytania prosimy nadsyłać na adres l.kopec@towarzystwobiznesowe.pl