polski english

Gnyszka jeździ i wyciska - oferta

« Przejdź do listy aktualności

O programie

„Gnyszka Jeździ i Wyciska” to nowy cykl wywiadów przeprowadzanych przez Macieja Gnyszkę i publikowanych na kanałe YouTube. Maciej Gnyszka jeżdżąc po Polsce dociera do polskich przedsiębiorców, których firmy najbardziej prosperują i przynoszą największe zyski. Bohater każdego odcinka opowiada nie tylko o swoich sukcesach, życiu codziennym, sposobach rozwiązywania typowych problemów przedsiębiorców, ale i o swoich porażkach.

Cel programu

Każdy przedsiębiorca potrzebuje przepływu wiedzy pomiędzy doświadczonymi uczestnikami rynku. Celem „Gnyszka Jeździ i Wyciska” jest wyciśnięcie z jego bohaterów tej wiedzy i prawdy o ich sukcesie. Jako Towarzystwa Biznesowe pragniemy wspierać takie działalności i pokazać, że polscy biznesmeni mają coś do powiedzenia na świecie. Program „Gnyszka jeździ i wyciska” daje duże możliwości promocyjno-marketingowe, dzięki czemu Państwa firma będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna i dotrzecie Państwo do wielu nowych klientów i inwestorów.

Format programu

Wywiad odbywa się w siedzibie firmy lub innym miejscu wcześniej ustalonym. Do tej pory wywiady były przeprowadzane w apartamencie prezydenckim któregoś z wysokiej klasy hoteli w Warszawie (jak dotąd współpracowaliśmy z Hotelem Intercontinental i Mamaison La Regina). Do każdego wywiadu zatrudniamy profesjonalną ekipę filmową, która odpowiada za aspekt techniczny programu. Program trwa do godziny i ma format talk-showu, podczas którego Maciej Gnyszka z właściwą sobie swagą „magluje” gościa.

Promocja

Promując poszczególnie odcinki programu „Gnyszka Jeździ i Wyciska” wykorzystujemy wszystkie możliwe zasoby, poczynając od baz mailingowych (w sumie ponad 3000 rekordów), poprzez oficjalną stronę Towarzystw Biznesowych i bloga Macieja Gnyszki, a kończąc na naszych mediach społecznościowych.

Budżet

Koszt wystąpienia w odcinku to 5 000 zł netto, natomiast w przypadku Członków towarzystw Biznesowych oraz Polskiego Śladu, koszt wynosi 4 000 zł netto. Istnieje możliwość wyceny zintegrowanej kampanii promocyjnej, w której film będzie tylko jednym z jej elementów. Koszt takiej kampanii wyceniany jest indywidualnie. Autor talk-show zastrzega sobie prawo do doboru gości i odmówienia gościny w programie dowolnej osobie albo firmie.

Za bezpieczeństwo Macieja Gnyszki na drodze odpowiada:

Zgłoszenia i wszelkie pytania:

kontakt@towarzystwobiznesowe.pl