polski english

I Obiad Networkingowy Akcjonariuszy Towarzystw Biznesowych

« Przejdź do listy aktualności

Drugiego września odbył się „I Obiad Networkingowy Akcjonariuszy TB SA”. Była to okazja do podziękowań za pomoc w zakończonej sukcesem emisji akcji oraz do nawiązania nowych kontaktów. Spotkanie zgromadziło około 80 Akcjonariuszy. Założyciel Towarzystw Biznesowych – Maciej Gnyszka – wyraził zadowolenie z zaangażowania akcjonariatu w rozwój inicjatywy.

Jednak nie chodziło tylko o spędzenie czasu w dobrym Towarzystwie. Prezes TB zaprezentował dotychczasowe osiągnięcia i co ważniejsze nakreślił program rozwoju. Inspiracją do rozpoczęcia długofalowej ekspansji była postać św. Maksymiliana Kolbego. Ten skromny franciszkanin – znany ze swojej męczeńskiej śmierci – wykazał się ogromnym talentem organizacyjnym. W ciągu kilku lat stworzył prężnie działający klasztor dla 600-set zakonników. Rozwiną wydawnictwo osiągające ponad milion egzemplarzy nakładu. Jego przedsięwzięcia cechowała innowacyjność: nowoczesne prasy drukarskie, radio oraz budowa lotniska. Nie ograniczał się do terenu Polski, z sukcesem zakładał kolejne zagraniczne placówki.

Chcąc podkreślić wyjątkową postać naszego rodaka powstała inicjatywa StartupNaMaxa.pl mająca na celu uczynienie św. Maksymiliana patronem przedsiębiorców. Lecz jak to określił Maciej Gnyszka, mając takiego patrona nie można zadowolić się lokalnymi sukcesami.

Dzięki tej inspiracji Towarzystwa Biznesowe ruszają z nowymi propozycjami. Prezes Spółki zapowiedział reaktywację Klubu Towarzystw Biznesowych mającą gromadzić przedstawicieli dużego biznesu. Zarząd jest świadomy, że takie osoby mają większe oczekiwania, które będą mogli realizować w nowej inicjatywie.

Również osoby, które nie mogły sobie pozwolić na uczestnictwo w cotygodniowych śniadaniach biznesowych, będą mogły włączyć się w działania Towarzystw Biznesowych poprzez udział w comiesięcznych spotkaniach.

Rusza również szeroko zakrojony program partnerski mający umożliwić Członkom Towarzystw Biznesowych skuteczniejsze negocjacje cenowe z dostawcami rozwiązań biznesowych.

Do tej pory społeczność Towarzystw Biznesowych koncentrowała się na terytorium Polski. Maciej Gnyszka zdradził, że ruszyły już przygotowania do otwarcia grup Towarzystw Biznesowych za granicą.

Aby móc zrealizować plany na miarę św. Maksymiliana, zespół organizacyjny powiększył się niemal 4 krotnie. Na tym nie koniec. Obecnie Towarzystwa Biznesowe poszukują kandydatów na Dyrektorów Regionalnych mających wspierać rozwój w lokalnych strukturach.
Więcej na temat rekrutacji

Kontakt dla Akcjonariuszy: akcjonariusze@towarzystwobiznesowe.pl