polski english

Konferencja biznesowa Żyj w Obfitości [21 kwietnia]

« Przejdź do listy aktualności

Żyj w Obfitości to prawdopodobnie najciekawsza konferencja biznesowa w Polsce!

Wierzymy, że da się pogodzić wielki biznesowy sukces z udanym życiem rodzinnym, w zgodzie z wartościami. Konferencja Żyj w Obfitości jest miejscem, w którym ludzie poszukujący inspiracji i wiedzy spotykają się z ludźmi, którzy żyją w obfitości – zarówno duchowej, jak i materialnej.

TRADYCYJNIE PO KONFERENCJI ODBĘDZIE SIĘ
GALA URODZINOWA TOWARZYSTW BIZNESOWYCH

8 urodziny Towarzystw Biznesowych to dużo więcej niż świętowanie kolejnego udanego roku. To przede wszystkim okazja do tego, by spotkać się osobiście z ludźmi, którzy rozumieją, czym są prawdziwe relacje. Słowem – networking w dobrym Towarzystwie

O ŻYJ W OBFITOŚCI

Misją Towarzystw Biznesowych jest łączenie ludzi z wartościami, którzy pragną rozwijać się na każdym polu, nie tylko biznesowym. Żyj w Obfitości idealnie wpisuje się w naszą misję. Jest miejscem, w którym ludzie sukcesu dzielą się nie tylko biznesową wiedzą i doświadczeniem, ale również szeroko rozumianą życiową mądrością.

W Żyj w Obfitości chodzi o nauczanie. A w rolę nauczycieli wcielają się praktycy – ludzie, którzy nie tylko osiągnęli biznesowy sukces, ale też wiodą dobre, szczęśliwe życie. Słowem – osoby, z których warto brać przykład.

O GALI URODZINOWEJ
TOWARZYSTW BIZNESOWYCH

Towarzystwa Biznesowe to sieć klubów newtorkingowych, które skupiają przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów z różnorodnych branż. Łączymy ludzi z wartościami.

Dlaczego warto wziąć udział w Gali Urodzinowej Towarzystw Biznesowych?

Dla Członków i Sympatyków Towarzystw Biznesowych jest to doskonała okazja, aby wspólnie uczcić kolejny udany rok.

Z kolei dla osób, które nie są Członkami Społeczności Towarzystw Biznesowych, będzie to szansa, by poznać nas osobiście. Specjalizujemy się w networkingu, a networking to relacje, a więc także poznawanie nowych wspaniałych ludzi, którzy – tak jak my – pragną rozwijać swój biznes w dobrym Towarzystwie.

PRELEGENCI

Michał Śliwiński

Guru produktywności; twóca, założyciel i CEO Nozbe – narzędzia do organizacji czasu i sprawnej realizacji zadań, które opiera się na metodologii Getting Things Done. Zaczynał w 2007 roku, w pojedynkę. Dziś Nozbe to firma o międzynarodowym zasięgu, zatrudniająca ponad 25 osób i porozumiewająca się w 10 językach (w tym po chińsku, japońsku i koreańsku). Michał Śliwński jest blogerem (https://sliwinski.com), autorem podcastu (http://thepodcast.fm), wydawcą Productive! Magazine  (http://productivemag.pl) oraz autorem książki "10 kroków do maksymalnej produktywności".

Paweł Malinowski

Założyciel, właściciel, prezes Grupy Profbud – firmy deweloperskiej z polskim kapitałem, która na warszawskim rynku plasuje się na pozycji lidera w zakresie jakości usług deweloperskich. Grupa Profbud jest na rynku od 2011 roku – i systematycznie się rozwija. Ma na swoim koncie ponad 1200 sprzedanych mieszkań; na 2018 rok zaplanowano budowę kolejnych 1100 lokali. W 2017 roku Grupa Profbud poszerzyła swoje portfolio uruchamiając spółkę City Level, która odpowiada za realizację nowoczesnego budynku biurowego Vector+ o powierzchni 14 414 GLA.

Łukasz Mrowiński

Najlepszy kawiarz wśród prawników i najlepsz prawnik wśród kawiarzy w Polsce. Współzałożyciel i CEO Etno Cafe. Ojciec sukcesu firmy, która rzuciła wyzwanie wyzwanie zagranicznym sieciom sieciom, takim jak Starbucks. Etno Cafe jest obecnie największą polską siecią kawiarni, która w przeciągu ok. 2 lat otworzyła 14 kawiarni, a niebawem otwarte zostaną kolejne. Etno Cafe znajduje się w pierwszej trójce palarni kraftowych w Polsce, a na rynku cold brew w Polsce jest zdecydowanym liderem. Z wykstałcenia prawnik, specjalista od podatków, który przez klika lat pracował m.in. w KPMG (tzw. Wielka Czwórka, obok Deloitte, Ernst & Young i PwC).

Jan Mikołuszko

Największy udziałowiec i Prezes Rady Nadzorczej Unibep SA – spółki, która jest jedną z najważniejszych firm budowlanych w kraju, a  jednocześnie największym polskim eksporterem usług budowlanych. Buduje m.in w Rosji, Niemczech i Norwegii. Od 2008 r. spółka Unibep jest notowana na warszawskiej giełdzie. Wycena firmy wynosi ok. 500.000.000 zł. Ojciec sukcesu spółki Unibep (od 2013 roku przez 11 lat Prezes Zarządu) był wielokrotnie nagradzany. Jest m.in. Honorowym Ambasadorem Województwa Podlaskiego, Honorowym Obywatelem Miasta Bielsk Podlaski i Menedżerem 10-lecia województwa podlaskiego.

Marcin Szołajski

 

Założyciel, Inicjator i Wspólnik Kancelarii Prawnej SZOŁAJSKI LEGAL GROUP.

 

Specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie pozyskiwania i realizacji Zamówień Publicznych. Doradza w zakresie prawa Nowych Technologii; rozumiejąc język informatyków prowadzi negocjacje stosownych umów, wspiera klientów w realizacji kontraktów informatycznych. Świadczy pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego Prawa Autorskiego. Wspiera prawnie proces sukcesji w Firmach Rodzinnych zapewniając kontynuację biznesu oraz dalszy rozwój po przeprowadzeniu zmian kapitałowo-osobowych. Jest doradcą prawnym wielu Fundacji i Stowarzyszeń non profit, m.in. Fundacji RODZINA PRO, Stowarzyszenia Podnoszenia Kwalifikacji Kobiet i Stowarzyszenia Polski Klub Biznesu. Redaktor Naczelny strony KIO24.org. Prywatnie pasjonat teatru, amator dobrej książki i podróży, a nade wszystko szczęśliwy mąż i ojciec.


Piotr Pruś

Radca prawny i Wspólnik w ECOVIS Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. (kancelarii, która należy do ECOVIS International – międzynarodowej grupy doradczej, która świadczy na całym świecie profesjonalne usługi doradcze, audytorskie oraz prawne). Od ponad 10 lat skupia się na doradztwie podmiotom ze Skandynawii (przede wszystkim z Finlandii) w rozpoczynaniu i prowadzeniu przez nie działalności w Polsce. Jest członkiem zarządu Fińskiego Stowarzyszenia Biznesu w Polsce (Finnish Trade Guild), które zrzesza ok. 70 firm z kapitałem fińskim działających w Polsce. W latach 2013-2015 był członkiem zarządu Skandynawsko-Polskiej Izy Handlowej, jednej z największych międzynarodowych izb handlowych w Polsce, liczącej ponad 400 członków.

Przemysław Antas

Radca prawny i licencjonowany doradca podatkowy. Jest ekspertem od prowadzenia sporów z organami podatkowymi i ZUS, odpowiedzialności karnej skarbowej kadry zarządzającej, zjawiska obchodzenia prawa podatkowego oraz przestępczości podatkowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów z fiskusem i ZUS na wszystkich jego etapach – od kontroli do postępowań sądowych. Doradzał największym polskim i światowym firmom w zakresie prawa, podatków, a także odpowiedzialności osobistej kadry zarządzającej. Brał udział w prowadzeniu pierwszych spraw w Polsce, w których udało się obronić rzetelnego podatnika przed próbą przerzucenia na niego skutków finansowych wyłudzenia VAT. Przez wiele lat bronił interesów hurtowników, firm z branży spożywczej, elektronicznej, stalowej oraz chemicznej. Przemysław ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Uniwersytecie w Groningen (Holandia). Przed założeniem własnej kancelarii był menadżerem w międzynarodowej firmie doradztwa podatkowego.

Emil Osiewicz

Ekspert kaizen, Prezes Zarządu Kaizendo – firmy, która pomaga przedsiębiorcom zmieniać ich biznes przy użyciu kaizen, zwanej metodą małych kroków. Przedsiębiorca z wizją lepszego świata. Ekspert z dużym doświadczeniem w zakresie doskonalenia biznesu. Swoją pierwszą firmę założył w 2002 roku. Od tego czasu zafascynowany metodami optymalizacji. Liczba firm, którym pomagał, w 2017 roku przekroczyła 100 (zdecydowana większość z nich nadal działa, osiągając coraz lepsze wyniki). Niepokorny menedżer, błyskotliwy doradca, cierpliwy towarzysz w biznesowej i osobistej zmianie. Prywatnie pasjonat ciągłego odkrywania prawdy o świecie i sobie samym.

Szymon Kamiński

Prezes Zarządu BZWBK Leasing S.A.,
BZWBK F24 S.A., BZWBK Finanse Sp. z o.o.

Praktyk zarządzania biznesem w finansach, doradztwie oraz przemyśle. Od roku 2011 w grupie BZWBK Santander, doprowadził do rekordowych wzrostów biznesu, utrzymując najniższe na rynku koszty ryzyka z zachowaniem najwyższej efektywności (niskie C/I). BZWBK Leasing jest najszybciej rosnącą dużą firmą na polskim rynku w okresie ostatnich 5 lat, z portfelem ponad 7,7 mld PLN i łączną sprzedażą roczną powyżej 4 mld PLN. Doświadczenie zawodowe zdobywał zarządzając biznesem w Polsce i Hiszpanii, a projektami w Europie, na Dalekim Wschodzie i Ameryce Południowej. Wykształcenie techniczne i ekonomiczne nabył w uczelniach polskich i zagranicznych (m.in. WSM/Akademia Morska, IMD).

Krzysztof Ziętarski

Mąż, ojciec, miłośnik rocka progresywnego i barokowej muzyki, ceniący długie, ciekawe i pełne emocji opowieści.

Fotograf, który w hukiem wkroczył w świat mody… damskiej. Założył i prowadzi markę odzieżową Marie Zélie, by dać kobietom to, czego nie oferują inne marki. Marie Zélie idzie bowiem pod prąd modowych trendów – proponuje kobietom ubrania skromne, ale eleganckie i jednocześnie wygodne na co dzień; ubrania o klasycznych, ponadczasowych fasonach, uszyte z naturalnych materiałów wysokiej jakości, które mają posłużyć więcej niż jeden sezon; ubrania, w których każda klientka ma czuć się kobieco; ubrania szyte w Polsce (Marie Zélie posiada certyfikat Polski Ślad). Biorąc pod uwagę fakt, że Krzysztof Ziętarski doskonale rozumie, na czym polega MOC, czyli Miracles of Capital (uczestniczył w seminarium MOC dra Wonga), należy stwierdzić, że obecny sukces Marie Zélie to dopiero początek.