polski english

Największe firmy w Towarzystwach Biznesowych

« Przejdź do listy aktualności

AMB Technic - Marek Bernaciak (Warszawa)

Od ponad 20 lat firma AMB Technic dostarcza na Polski rynek przemysłowy rozwiązania z zakresu precyzyjnego i powtarzalnego dozowania płynów montażowych. Każdego dnia spotykamy się z wieloma zagadnieniami z przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, farmaceutycznego oraz wielu innych, które sami z przyjemnością odkrywamy i jednocześnie jesteśmy zaskakiwani. Zdobywamy wiedze, doświadczenie oraz opracowujemy rozwiązania na bazie posiadania jednego z najnowocześniejszych laboratoriów w Europie

www.AMB.pl

APIS - Andrzej Bujalski (Siedlce)

Firma powstała w 1992 roku, a od 2003 roku jest członkiem największej grupy sieci sanitarnych w Polsce „GRUPA SBS”.

Posiadamy 7 punktów sprzedaży: Ujrzanów, Łuków, Garwolin, Sokołów Podlaski, Siemiatyczne oraz Międzyrzec Podlaski. Współpracujemy z czołowymi producentami polskimi i europejskimi oferując klientom produkt wysokiej jakości z pełną gwarancją. Zapraszając na zakupy do naszej hurtowni odbiorców indywidualnych, detalistów oraz instalatorów, oferujemy każdemu indywidualną ofertę zakupową. W salonach w Ujrzanowie, Międzyrzecu Podlaskim i Siemiatyczach dostępna jest usługa bezpłatnego projektu łazienki dla klientów, którzy w salonach APIS dokonają zakupu wyposażenia do swojej łazienki.

Niedawno wzbogaciliśmy naszą ofertę o płytki ceramiczne, drzwi i 440 wzorów podłóg. Przyjdź, sprawdź i przekonaj się, że APIS spełni Twoje oczekiwania!

www.Apis.biz.pl

Bakpol - Lech Hendrys (Poznań)

Bakpol to polski producent mebli metalowych, który działa na rynku od dwudziestu lat. Początkowo firma zajmowała się doradztwem podatkowym i sprzedażą narzędzi, aby w kolejnych latach ograniczyć swoje działania wyłącznie do handlu narzędziami.

Obecnie od ponad dziesięciu lat firma działa jako przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką elementów metalowych, a konkretnie produkcją mebli metalowych. W ciągu lat nie zmieniła się jedna rzecz – firma Bakpol wciąż pozostaje firmą rodzinną. Wśród produkowanych i oferowanych produktów znajdują się: szafy ubraniowe, szafy biurowe, meble szkolne, ławki, meble warsztatowe i wiele innych.

Firma Bakpol nieustannie się rozwija i ulepsza swoje produkty. Świadczą o tym liczne certyfikaty oraz normy jakości, które spełniają produkowane meble. W 2017 roku firma otwiera nową halę produkcyjno-magazynową w podpoznańskiej Murowanej Goślinie. Obecnie firma działa głównie na rynku polskim i niemieckim, wciąż pozyskując kolejnych klientów z innych krajów.

www.Bakpol.pl

Gipstynk - Janina Telecka (Lublin)

Powstała w 1994 roku firma, dzięki przemyślanej strategii oraz systematycznemu rozwojowi jest obecnie jedną z największych firm tynkarskich we wschodniej Polsce. Bazujemy na kilkunastu wysoko wykwalifikowanych brygadach tynkarskich (ponad 70 osób); dodatkowo kilkadziesiąt osób wykonuje szeroki asortyment robót wykończeniowych. Dysponujemy niezbędnym sprzętem oraz profesjonalnym nadzorem.

Nasze atuty to wykonywanie robót z należytą starannością, zgodnie z przepisami, sztuką budowlaną oraz w terminach umownych. Posiadamy dobrą, ugruntowaną markę u naszych klientów. Nasze roczne obroty przekraczają 10 mln złotych.

www.Gipstynk.com.pl

Honya - Robert Tarantowicz (Białystok)

Shenzen Hoyna PCB Technology Co., Ltd. to profesjonalny producent I eksporter obwodów drukowanych w Shenzen. Firma posiada oddział w Europie zlokalizowany w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji i eksporcie kilku typów obwodów drukowanych w różnych przedziałach powierzchni. Obecnie nasze produkty są dostarczane do ponad 10 krajów na świecie i są stosowane w telekomunikacji, branży automotive, elektronicznym wyposażeniu i innych.

Honya PCB posiada bogate doświadczenie w produkcji PCB, potrafimy znaleźć złoty środek pomiędzy jakością, ceną a szybkością wyprodukowania i dostarczenia obwodów drukowanych. Korzystając z wieloletniego doświadczenie w eksporcie jesteśmy w stanie zaoferować współpracę z ludźmi posiadającymi doświadczenie w logistyce międzynarodowej i procesach zakupowych po stronie klienta.

www.Honyapcb.pl

IBBC Group - Kamil Pastuszka (Warszawa)

Każda firma jest narażona na kryzys. Wpływ na powstanie sytuacji kryzysowej mają między innymi: błędy i przestępstwa pracowników, nieetyczne zachowania konkurencji, relacje z partnerami biznesowymi, katastrofy, awarie i wypadki, a także problemy z usługami i produktami oraz konflikty wewnętrzne. Pojawienie się kryzysu ma wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa i w rezultacie na jego wartość i pozycję rynkową.

IBBC Group jest wiodącą firmą doradczą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu. Od niedawna IBBC Group jest częścią najstarszej agencji detektywistycznej na świecie: Agencji Pinkerton.

Szczegółowe sprawdzanie firm i partnerów biznesowych jest czynnością, która pozwala przedsiębiorcom na uniknięcie ryzykownych inwestycji z niepewnymi przedsiębiorcami, podjęcie właściwych decyzji i zminimalizowanie ryzyka do minimum.

www.IBBCGroup.com

Janex - Sławomir Wiesiak (Warszawa)

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów wieprzowych, wołowych, cielęcych, drobiowych i jagnięcych. Jednocześnie oferujemy imponujący asortyment półproduktów, innowacyjnych rozwiązań dla gastronomii, dzięki którym przygotowanie dań staje się łatwiejsze i szybsze. My zapewniamy powtarzalność i wysoką jakość, do Państwa należy wybór rodzaju mięsa lub wędliny, elementu, gramatury oraz sposobu i zakresu obróbki.

Wykwalifikowany zespół specjalistów, własny zakład rozbioru mięsa oraz ogólnopolski system dystrybucji przyczyniają się do ciągłego rozwoju. Dynamikę i wszechstronność naszych działań doceniają każdego dnia nasi stali Klienci, wśród nich: sieci hoteli grupy Accor, Hotel Bristol, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, InterContinental Hotel, Hotel Marriott Warszawa i wiele więcej. Zaopatrujemy również instytucje takie jak szpitale, domy opieki społecznej i przedszkola.

Nasza pozycja na rynku jest świadectwem działań odznaczających się innowacyjnością i profesjonalizmem. Dowodem starań o najwyższą jakość jest uznanie w ostatnim czasie certyfikacji zgodności z normą BRC Global Standard for Food Safety oraz międzynarodowej normy żywności IFS.

www.Janex.waw.pl

LC Elektronic - Leszek Czabak (Warszawa)

LC Elektronik to dostawca wysokiej jakości podzespołów do urządzeń elektronicznych. W ofercie między innymi klawiatury i obwody zewnętrzne, plastikowe, aluminiowe, metalowe, przemysłowe i elektroniczne. Firma działa nieprzerwanie od 1988 roku. Przez cały ten czas zbudowała wielką bazę wiedzy, którą chętnie dzieli się z klientami.

Firma LC Elektronik stawia przede wszystkim na jakość wytwarzanych produktów. Od wszystkich pracowników, każdego działu, wymagana jest aptekarska dokładność. Prosta i sprawna logistyka. Poprzez podpisanie umów z firmami spedycyjnymi firma gwarantuje najkrótszy czas dostaw.

www.Lcel.com.pl

Morison Finansista - Lidia Skudławska (Poznań)

Morison Finansista jest polską firmą rodzinną z siedzibą w Poznaniu założoną w 1989 roku. Spółki wchodzące w skład grupy Morison Finansista od ponad 25 lat oferują kompleksową obsługę w zakresie badania sprawozdań finansowych i innych usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, inwestycyjnego, fuzji i przejęć, doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz kadr i płac.

Spółką wiodącą w grupie jest Spółka Morison Finansista Audit Sp. z o.o. Spółka jest podmiotem uprawnionym do badania sprawozdań finansowych (nr 255 na liście KIBR). Morison Finansista Audit zwyciężyła w rankingu Book of Lists 2014/2015 uzyskując I miejsce w kategorii Auditing and Accounting Comanies, w rankingu Book of Lists 2015/2016 znalazła się w gronie Top 10, zawsze w czołówce rankingu audytorów „Rzeczpospolitej”.

Od 2000 roku Morison Finansista jest niezależnym członkiem międzynarodowej grupy spółek doradczych Morison KSI z siedzibą w Londynie. Klienci: Wittchen, Oponeo, DGA, Hörmann Polska, Still Polska, Nor Dan.

www.Morison.pl

Techplast - Bartłomiej Sarna (Rzeszów)

Techplast Sp. z o.o. to firma z Rzeszowa proponująca usługi pakowania produktów i produkcji środków technicznych. Firma została założona w 1999 roku wyłącznie w oparciu o polski kapitał.

W zakresie pakowania usługowego pracujemy dla Nestle, Boryszew, Thyssen Krupp, Tetrapak, TC Dębica, InPost. Pakujemy promocje obecne w sieciach wielkopowierzchniowych i maszyny, urządzenia na eksport.

Produkujemy również środki techniczne dedykowane dla przetwórstwa tworzyw sztucznych pod marką TECHFORM w oparciu o własne receptury. Posiadamy wdrożone i audytowane systemy HACCP, ISO 14001.

www.Techform.pl

Whitehill - Adam Ławicki (Białystok)

Firma międzynarodowa, lider innowacji, tworzymy dedykowane rozwiązania w branży IT, tworzymy oprogramowanie we wszystkich technologiach.

Mamy doświadczenie w Badaniach i Rozwoju w dziedzinie robotyki i automatyki. Wspólnie z najlepszymi firmami z regionu tworzymy KKK, szerzymy ideę klastra realizując z 2 Uczelniami: Triffid – produkt przyszłości Klastra Obrobki Metali (KKK).

White Hill to synergia kooperacji w obszarze B+R. Projektujemy, prototypujemy i produkujemy roboty, systemy: analizy obrazu oraz inteligentne domy.

www.WhiteHill.eu

INVEST Sp. z o.o. - Karol Prawucki (Poznań)

Jesteśmy firmą o profilu techniczno-handlowym. Naszą specjalizacją są produkty takie jak stal nierdzewna, armatura nierdzewna, metale kolorowe, a także pręty, płaskowniki, kraty pomostowe, blachy perforowane i ozdobne. Współpracujemy z firmami z Niemiec, Czech, Szwecji, Austrii, Wielkiej Brytanii oraz Chin.

Oferujemy:

 • zbiorniki
 • pojemniki
 • konstrukcje
 • wygarniacze
 • rozgarniacze
 • sortowniki
 • systemy odpylania
 • maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego
 • konstrukcje
 • funeralia
 • realizacje zlecone pod projekt klienta 

Usługi:

 • naprawa maszyn i urządzeń
 • naprawa urządzeń dźwigowych
 • regeneracja narzędzi do obróbki drewna
 • spawanie rurociągów przesyłowych
 • modernizacja zbiorników i instalacji przesyłowych
 • montaż konstrukcji
 • gięcie i walcowanie blach, rur i kształtowników
 • spawanie stali austenicznej
 • spawanie stali i aluminium


Lista nie zawiera firm należących do Klubu Towarzystw Biznesowych, które z zasady są anonimowe, a ich wartość rynkowa wynosi ponad miliard złotych.