polski english

Otwieramy zagranicę – spotkania informacyjne Towarzystw Biznesowych w Zurychu, Lwowie, Londynie i...

« Przejdź do listy aktualności

Jesień to zawsze intensywny okres w wykonaniu Towarzystw Biznesowych. Ale ten rok z całą pewnością przejdzie do historii. Dlaczego? Można powiedzieć, że celebrujemy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę nie tylko organizując 2 wielkie wydarzenia patriotyczne: bal "Noc Wolności" i Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego – ale też odważnie wychodząc za granicę. Z korzyścią dla polskich przedsiębiorców.


 

Jakie kierunki zagranicznej ekspansji obraliśmy?


Pewną przesadą byłoby stwierdzenie, że ruszamy we wszystkie strony świata, ale z całą pewnością nie ograniczamy się tylko do jednoego kierunku – Wschodu bądź Zachodu.


Jeszcze w 2018 roku organizujemy spotkania informacyjne Towarzystw Biznesowych w kilku europejskich miastach: Lwowie, Zurychu, Rzymie, Wilnie, Londynie. Ale na tym wcale nie koniec.


W planach są też spotkania w Tel Awiwie oraz w Miami, czyli można powiedzieć, że postawimy stopę Towarzystw Biznesowych na 2 kolejnych kontynetach: w Ameryce Północnej oraz w Azji (inna sprawa, że i geograficznie, i historycznie to część Starego Świata). Październikowe spotkania informacyjne za granicą:


15 października, Lwów:

www.TowarzystwoBiznesoweLwowskie.pl

 

25 października, Zurych:

www.BusinessAssociationZurich.com

 

 

 

Kolejne spotkanie informacyjne za granicą 


Na tę chwilę znane są terminy 2 kolejnych spotkań.


15 listopada, 3 dnia międzynarodowych rekolekcji dla przedsiębiorców, które organizujemy, odbędzie się spotkanie informacyjne w Rzymie.


6 grudnia odbędzie się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Londynie.


Jeśli chodzi o spotkania w Wilnie, a także Tel Awiwie i Miami, to sprawy są w toku. Będziemy informować na bieżąco (warto zapisać się na nasz newsletter).

 

 

 

Chcesz wziąć udział w którymś ze spotkań?

A może pragniesz zaprosić na spotkanie swoich przyjaciół z zagranicy, którzy są przedsiębiorcami?

  

Jeśli tak, skontaktuj się z nami:

kontakt@towarzystwabiznesowe.pl