polski english

Referencje

Andrzej Filipiak

Towarzystwa Biznesowe łączą kilka rzeczy z pozoru nie do połączenia – rozwijanie własnego biznesu, działania na rzecz dobra wspólnego i osobisty rozwój, także duchowy.

Andrzej Filipiak - NORTON KANCELARIE FINANSOWE

Towarzystwa Biznesowe są miejscem, gdzie na płaszczyźnie dobrych relacji możesz współpracować z ludźmi, którzy wyznają podobne wartości i chcą sobie nawzajem pomagać, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Wojciech Suda - KAIZENDO

Polecam Towarzystwa Biznesowe – najkrócej mówiąc to dobre towarzystwo biznesmenów. Dzięki tym ludziom zyskuję dużo kontaktów, jestem utwierdzana w wierze i przekonaniu, że biznes oparty na wartościach nie tylko przetrwa, ale jest skuteczniejszy.

Joanna Świerkula - PRACOWNIA SYNERGII 

Bartosz Chyczewski

Większy komfort prowadzenia biznesu. Świadomość, że w każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc lub poradę z prawie wszystkich branż.

Bartosz Chyczewski - HOGAR

Towarzystwa Biznesowe to grupa przedsiębiorców z wartościami. Polecam osobom poszukującym rozwinięcia kontaktów biznesowych oraz takim, którzy chcą poszerzyć grono swoich znajomych

Agnieszka Pałasz - EL MUNDO 

Warto być Członkiem Towarzystw Biznesowych, bo wnosi to ogromną wartość do mojego życia. Spotkania z ludźmi godnymi zaufania i polecenia oraz pozytywna atmosfera mają wielkie znaczenie przy kontaktach biznesowych.

Emilia Wątróbka - PERFECT DAY

Maciej Trojanowski

To najlepsze otoczenie dla początkujących jak i doświadczonych przedsiębiorców, znajduję tu pomoc, inspiracje i nowe kontakty.

Maciej Trojanowski - MT SOLUTIONS

Świetne relacje oraz wartości, które prowadzą do powiększania kapitału.

Patryk Sławiński -WODZIREJ COLLECTIVE oraz ATTIBASSI

Uczestnictwo w środowisku, w którym czuję się dobrze, bo przynajmniej co do zasady możemy na sobie polegać i ufać, że usługi będą wykonane rzetelnie i z najwyższą starannością.

Bożena Ciosek - radca prawny

Towarzystwa Biznesowe to dobre towarzystwo w najlepszym tych słów znaczeniu. Znajduję tu ludzi będących dla mnie inspiracją, dobrych znajomych i świetnych wartych zaufania kontrahentów.

Maciej Przepióra - MACQUAIL

Uczestnictwo w Towarzystwach Biznesowych daje mi dostęp do grona wspaniałych ludzi o zdrowych poglądach i szerokim spektrum doświadczeń, z których można czerpać garściami. I do śniadań obfitszych niż w domu ;)

Tomasz Szymczak - OFFICE HEAVEN

Towarzystwa Biznesowe pozwalają mi spotkać przedsiębiorców z różnych branż z którymi łączy mnie system wartości; którzy chcą aby ich praca nie była tylko zarabianiem pieniędzy. To inspirujące środowisko, zaangażowane w wiele inicjatyw poza-biznesowych.

Lidia Chlebicka - Kancelaria Rzeczników Patentowych BRANDPAT