polski english

Relacja z Nocy Wolności 2016

« Przejdź do listy aktualności

Przedsiębiorcy, społecznicy, przedstawiciele świata kultury i sztuki oraz… Husaria wspólnie świętowali odzyskanie niepodległości przez Polskę, podczas balu Noc Wolności.

Już po raz szósty Noc Wolności gromadzi ludzi, którym idea wolności jest bliska sercu. Bal, to przede wszystkim okazja do wyrażenia swojego patriotyzmu przy świetnej zabawie. Uczestnicy, którzy stanowią elitę lokalnych społeczności mieli również okazję do wzajemnego poznania i wymiany swoich doświadczeń, co jak wierzymy przełoży się na rozwój ich środowisk.

Jak co roku nie zabrakło pamięci o potrzebujących. Dochód z licytacji (m.in. pióra od Pary Prezydenckiej czy piłka z autografami reprezentacji Polski) został przekazany na cele Fundacji Dobroczynnosc.com oraz jej beneficjentów.

Podobnie jak w poprzednich latach, duch patriotyzmu był podgrzewany śpiewem podczas Koncertu Pieśni Patriotycznej. W tym roku, było to możliwe dzięki współpracy z Fundacją Lotto.

Nowym punktem programu było wręczenie nagród Husaria Polskiego Biznesu. Celem projektu jest promocja polskich firm, które znacząco przyczyniają się w rozwoju polskiej gospodarki. Tegorocznymi laureatami są: Newag SA, Lullalove oraz IBBC Group.

Powyższe atrakcje były przeplatane zabawą taneczną. Ostatni goście opuścili parkiet około czwartej rano. Bal był możliwy dzięki wsparciu Grupy Azoty.

Uczestnicy balu otrzymali m.in. vouchery na kolejną inicjatywę Towarzystw Biznesowych, jaką są Wieczory Towarzystw Biznesowych.

 Sponsor Platynowy: Grupa AzotyPartner Koncertu Pieśni Patriotycznej: Fundacja Lotto Milion Marzeń