polski english

Towarzystwa Biznesowe i Labosport Polska zapraszają na zawody triathlonowe!

« Przejdź do listy aktualności

Nasi na zawodach triathlonowych!

Żar z nieba, pot i łzy radości - tak można określić to, co dzieje się w czasie cyklu zawodów triathlonowych ELEMENTAL Tri Series. Tę wymagającą dobrej kondycji od ciała i hartu od ducha imprezę organizuje Labosport Polska. A odważni Członkowie Towarzystwa Biznesowego podejmą tę walkę.

ELEMENTAL Tri Series to niebywale wymagające zawody. Ale nie biorą w nich udziału jedynie sportowcy. Wśród uczestników można znaleźć wielu amatorów, w tym przedsiębiorców. I tak, w Białymstoku 20 sierpnia w zawodach weźmie udział Robert Tarantowicz - Prezes Towarzystwa Biznesowego Białostockiego oraz Piotr Cieszewski - zdobywca Mount Everestu, mówca, człowiek bardzo związany z Towarzystwami Biznesowymi. Zmierzą się ze sobą oraz swoim zmęczeniem w trzech dyscyplinach. Pływanie odbędzie się na zbiorniku wodnym Dojlidy, gdzie zawodnicy przepłyną 1,5 km. Następnie wsiądą na rowery, by przebyć trasę 40 km na czterech pętlach. Ostatnia część zawodów to 10 kilometrowy bieg po wytyczonych ścieżkach i alejkach miasta Białystok.

Zapowiada się niezły wycisk!

Organizatorem wydarzenia jest firma LABOSPORT Polska, stworzona z myślą o sporcie wyczynowym i amatorskim. Specjalizuje się w doradztwie sportowym, przygotowaniu motorycznym, specjalistycznej diagnostyce sportowej, planowaniu treningu wytrzymałościowego, marketingu sportowym, organizacji imprez i obozów sportowych, a także eventów dla firm.

Każdy zasługuje na urlop, również zapracowany przedsiębiorca. Nie każdy jednak odnajduje w sobie tyle sił i ducha walki, aby uczestniczyć w tego typu zawodach. Tym bardziej jesteśmy pod wrażeniem, że bliscy nam przedsiębiorcy przeznaczą część wolnych dni na naprawdę aktywny wypoczynek.

 

Kto może, niech przyjedzie 20 sierpnia do Białegostoku. Ten etap zawodów będzie finałową imprezą cyklu ELEMENTAL Tri Series 2017. Tym bardziej zapraszamy do kibicowania naszym!